Taneczne szaleństwo, warsztaty plastyczne, dobre, europejskie filmy i mnóstwo wspaniałej zabawy – oto karnawałowa odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w Konińskim Domu Kultury (26 stycznia 2020).
 

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

Styczniowa odsłona projektu odbyła się w klimacie karnawałowej imprezy. Najpierw dzieci wspólnie z rodzicami obejrzały film familijny ,,Angry Birds 2”, następnie najmłodsi wybrali się na warsztaty filmowo-artystyczne w klimacie karnawału. Dzieci same tworzyły maski karnawałowe, a następnie ruszyły do zabawy. Nasi instruktorzy: Marta Merdzińska, Anna Cherniei i Grzegorz Ambroziak przygotowali mnóstwo ciekawych zadań dla uczestników imprezy. Zabawę rozkręcił DJ Ricci, czyli Ryszard Wojdak. W czasie gdy dzieci szalały na karnawałowej imprezie rodzice obejrzeli świetny thriller ,,Kod Dedala”.

Kolejna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” 23 lutego! Zapraszamy!

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również