Wielkie gratulacje dla Bego i Damiana z Body and Soul z Konińskiego Domu Kultury, którzy wywalczyli świetne miejsca w internetowym turnieju Breaking Kids Contest/Polish Breaking League.

 
Impreza trwała od 18 lutego do 7 marca 2021 na FB Polish Breaking League i była podzielona na dwa etapy. Warunkiem uczestnictwa było przesłanie filmu nagranego do muzyki Dj Kido. Zgłosiło się prawie 100 tancerzy z całej Polski w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 12 i 16. W turnieju wzięło udział również 17 tancerzy grupy Body and Soul z KDK instruktora Grzegorza Ambroziaka.
 
Damian  Marzol z Body and Soul zajął 3 miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej, a w finałowej TOP 8 znalazł się Konstanty Domagalski.
 
Natomiast w najstarszej kategorii do lat 16 Jakub Siepielski zajął 4 miejsce. Warto dodać, że Bboy Bego tydzień wcześniej brał udział w warsztatach z Bboy Lil King w Warszawie po wygranej licytacji na rzecz WOŚP.
 
Zachęcamy do oglądania prezentacji tancerzy z Body and Soul oraz uczestników turnieju z całej Polski! Wszystkie prezentacje można obejrzeć na kanale YouTube Polish Breaking League.
 
Filmy z finałów Bego - https://www.youtube.com/watch?v=TCrhh-dzJTI&list=PLrGcyC4XWLI-UestNyRM0gji5R94fY2iL&index=4
 
Damian - https://www.youtube.com/watch?v=hxtlDgKVpkE

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK