Grupa Body and Soul wraz z instruktorem Grzegorzem Ambroziakiem, uczestniczyła w ogólnopolskim obozie tanecznym Active Movement Breaking Camp w ośrodku wypoczynkowym Jędrol w Poroninie w terminie 5-15.07.2021.
 

Dla 100 uczestników każdego dnia odbywały się 3 bloki zajęć tanecznych z instruktorami oraz zaproszonymi gośćmi min: Bboy Kostek, Bboy Hefo, Bboy Chadzik, Bgirl AGT, Bboy Ryba, Ryfa Ri, Maniek, Jerzy oraz kadrą wychowawców.

Tancerze na warsztatach poznali techniki wykonywanych elementów Brekingu, Hip-Hop dance, akrobatyki oraz uczyli się sztuki grafitti.

Podczas obozu odbyły się wieczorne animacje, dyskoteki, basen, wyjazd do Zakopanego i obozowy turniej tańca Hip-Hop non stop.

W kategorii Breaking 2 vs 2 najlepszy okazał się Rafał Marczak Bboy Rafcio (KDK) w parze z Bboy Leonskee. 2 miejsce zajął Jakub Siepielski Bboy Bego (KDK) w parze z Bboy Wroną. 3 miejsce zdobył Filip Górnicki Bboy Messi (KDK) w parze z Bboy Igorro.

W kategorii 7 to smoke zwyciężył Bboy Igorro. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i gadżety od organizatora wyjazdu Szkoły tańca Active Movement z Konstantynowa Łódzkiego.
 


 

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi