O roli reżysera, scenografa, aktora i operatora rozmawiali podczas warsztatów filmowych młodzi widzowie kina Centrum. Warsztaty odbyły się w niedzielę, 24 marca, w ramach projektu realizowanego przez nasze kino ,,Dzieciaki w Centrum”. Patronat nad projektem sprawuje elitarna sieć kin Europa Cinemas.

 
Młodzi widzowie wspólnie z rodzicami obejrzeli film ,,Jak wytresować smoka 3”, następnie wzięli udział w warsztatach filmowych. Tematem niedzielnych zajęć była wiosna i oczywiście smoki! Na zajęciach warsztatowych dzieciaki wspólnie z Elżbietą Gierasimow-Zakowany omówiły zawody związanych z kinem. Młodzi widzowie wzięli udział w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Grzegorza Ambroziaka oraz warsztatach plastycznych, które przygotowała Marta Merdzińska. Była więc wiosenna taneczna pobudka z pokazywaniem zwierzaków za pomocą szalonych ruchów, plastyczne zajęcia związane z filmem i przyrodą oraz wiosenne gry i zabawy.
Podczas gdy młodzi widzowie bawili się pod czujnym okiem trenerów, ich opiekunowie obejrzeli film ,,Kurier”, inspirowany życiem legendarnego ,,kuriera z Warszawy” Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
 
Kolejna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” odbędzie się 14 kwietnia. Zapisy na warsztaty kino przyjmować będzie od 8 kwietnia.

REKLAMA:

Odwiedź również