Malują, lepią i wycinają. Bawią się i uczą jednocześnie. Mówią, że to najlepsze wakacyjne zajęcia tego lata – mowa oczywiście o zajęciach prowadzonych tego lata przez Katarzynę Mijakowską. Plastyczne warsztaty ,,Słońcem malowane”, odbywają się w Konińskim Domu Kultury w ramach Akcji Lato.


– Cudowne i zdolne dzieciaki odwiedziły w tym roku pracownię plastyczną w Konińskim Domu Kultury. Wspólnie pracujemy, uczymy się a przy tym dobrze bawimy. Wakacje są po to by troszkę poszaleć. My to robimy tworząc między innymi maski karnawałowe – mówi Katarzyna Mijakowska, instruktor plastyki w KDK.

Zajęcia otwarte w Atelier KreDKa, potrwają do 10 sierpnia. Młodzi artyści spotykają się w pracowni plastycznej w dwóch grupach wiekowych.
W godz. od 11.00 do12.30 trwają zajęcia dla dzieci 6-8 lat, od godz. 14.00 natomiast zajęcia dla dzieci w wieku 9-11 lat. Zapisy na warsztaty przyjmuje impresariat KDK.

Atelier KreDKa dużych i małych zaprasza w sierpniu także do wspólne zabawy ze sztuką. W piątek, 19 sierpnia, na tarasie KDK odbędą się rodzinne warsztaty plastyczne dla uczestników od 0 do 100 lat! ,,Lato z Kred Ką” rusza tego dania o godz. 16.00 . Tematem przewodnim spotkania ze sztuką będą „Kolorowe zwierzaki”.
Zapraszamy!foto: M. Oliński

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK