Absolutny brak śniegu i zimowej aury nie jest przeszkodą dla tych, którzy lubią fajnie spędzać czas. Moc propozycji związanych z aktywnym wypoczynkiem przygotował dla dzieci i młodzieży Koniński Dom Kultury. Od tygodnia dzieciaki oglądają filmy animowane, tańczą, rysują, śpiewają, grają, recytują i uczą się jak zrobić swój pierwszy film, jak zostać aktorem. Może śpiewającym?

Ferie artystyczne osiągnęły półmetek. Jeszcze przez kilka dni będzie można korzystać z interesujących warsztatów, wiedzy i umiejętności znakomitych instruktorów i trenerów. Wszystko po to, by w tak ciepłą przerwę szkolną ani przez chwilę się nie nudzić.

Udokumentowaliśmy oblężenie Kina Studyjnego „Centrum”, w którym brakuje biletów na większość seansów, zawijają się kolejki. Na fotografiach znalazły się też wyczyny tancerzy – niektórzy z nich złapali bakcyla i zostaną w KDKu na dłużej – małych plastyków, muzyków. Słowem – artystów wszelkiej maści, którzy uczą się jak pracować z mikrofonem i zagrać na keyboardzie, a także podglądają bardziej doświadczonych kolegów muzyków podczas ich prób.

Przed nami jeszcze kilka dni artystycznego szaleństwa. Zapraszamy do oglądania rezultatów tej pracy na fotografiach Zdzisława Siwika oraz do śledzenia dalszego harmonogramu przebogatej oferty ferii, z którego nadal można korzystać.

Przypominamy, że zajęcia są całkowicie bezpłatne, a bilety do naszego kina, które od kilku miesięcy jest członkiem prestiżowej europejskiej sieci kin EUROPA CINEMAS, mają fantastyczną cenę!

ARTystyczne FERIE z KDKiem


Fot. Zdzisław Siwik


 

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK