Dopisali widzowie i pogoda. Kolejna odsłona Kina pod Gwiazdami za nami. 10 lipca na placu przed Konińskim Domem Kultury w kinie letnim obejrzeliśmy komedię ,,Gotowi na wszystko. Exterminator”. Komedia z Pawłem Domagałą w roli głównej, przyciągnęła widzów i zaczarowała deszcz, który także chciał wprosić się na seans.

Kolejna odsłona Kina pod Gwiazdami już 24 lipca. Pokażemy film ,,Wszyscy moi mężczyźni” z Reese Witherspoon w roli Alice. Bohaterka po rozstaniu z mężem opuszcza wraz z córkami Nowy Jork i wraca do rodzinnego domu w Los Angeles. Znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci, a sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?
Seans rozpocznie się o godz. 22.00. tradycyjnie na placu przed KDK.
Kino pod gwiazdami zostanie zorganizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego. W wydarzeniu będzie mogło uczestniczyć max. 150 osób. Widzowie zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa.Foto: Jakub Ścibor Ratajczyk
 

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również