Jak na urodziny przystało, były prezenty, tort i dobra zabawa. Mowa oczywiście o 10. urodzinach zespołu wokalnego Fantazja, działającego w Konińskim Domu Kultury. Koncert jubileuszowy ,,Muzyczne prezenty” odbył się w niedzielę, 2 października.

Z urodzinowymi prezentami przybyli: wokaliści Studia Piosenki Estradowej HIT, prowadzonego przez Mariusza Urbaniaka oraz duet wokalno-instrumentalny Wojtek Oliński i Iga Lewandowska. Dla jubilatów zatańczyli ponadto tancerze z Konińskiego Domu Kultury: Zespół Tańca CODA z KDK, w choreografii do piosenki ,,Niech żyje bal” oraz tancerki i tancerze zespołów FUKS oraz BAS.

Muzyczny prezent w postaci autorskiego wykonania utworu ,,Jak minął dzień” przekazali także jubilatom dyrekcja i kierownicy KDK.

Życzenia z okazji jubileuszu złożyli również Fantazji włodarze miasta. Witold Nowak, z-ca prezydenta Konina, odczytał list gratulacyjny, który wystosował do jubilatów prezydent Piotr Korytkowski.
- Dziękujemy artystom za pasję i miłość do muzyki. Dziękujemy Mirosławowi Grzance, opiekunowi zespołu, za serce, które wkłada w zespół – mówił Witold Nowak.

Na zakończenie koncertu wystąpili szanowni jubilacji. W wykonaniu Fantazji usłyszeliśmy utwory: ,,Staruszek Świat”, „Miłość jak wino”, wiersz „Bukiet” /autorstwa Danuty Olczak/ w wykonaniu Kazimiery Mokrzan. Publiczność śpiewała wspólnie z wokalistami ,,Walca Francois’a” oraz „Tańczę z Toba moje życie”.

Zespół wokalny Fantazja działa w Konińskim Domu Kultury od 2012 roku. Jego kierownikiem artystycznym jest Mirosław Grzanka.

foto: M. Oliński

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK