Prawdziwe show dał Krzysztof Zalewski w Koninie! Była szał, zabawa, dobra muzyka, mocne brzmienie, energia i emocje. Takich kulturalnych wrażeń potrzebowaliśmy.
 

To był pierwszy koncert gwiazdy w Koninie po czasie lockdownu (30 maja 2021). Publiczność stęskniona za koncertami na żywo, nie kryła swoich emocji. Koncert Krzysztofa Zalewskiego w Konińskim Domu Kultury z pewnością spełnił oczekiwania i dostarczył wszystkim dużej dawki kulturalnych wrażeń.

Artysta dopiero rozpoczął swoją trasę koncertową promującą nowy album zatytułowany ,,Zabawa”. Konin był drugim miastem na tej trasie, dzień wcześniej Krzysztof Zalewski wystąpił w Szczecinie, a w poniedziałek, 31 maja da koncert w Olsztynie.   

Krzysztof Zalewski zaśpiewał swoje największe hity, była wzruszająca ,,Miłość Miłość”, znana wszystkim dobrze piosenka ,,Kurier”, męskograniowy ,,Początek” czy przeboje z nowej płyty ,,Annuszka” i ,,Wszystko będzie dobrze”.

Artysta wystąpił przed konińską publicznością dwa razy o 18.00 i 21.00. Koncert odbył się w reżimie sanitarnym.

Przekonani, że naprawdę wszystko już będzie dobrze, zapraszamy do korzystania z uwolnionej kultury! Czekamy na Państwa w KDK!  

Foto: Zdzisław Siwik

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK