Zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, filmowe oraz kino dla najmłodszych – takie propozycje na ferie zimowe 2019 przygotowały dla dzieci i młodzieży Koniński Dom Kultury i Kino Centrum. To już ostatnie dni feryjnej zabawy.


W ostatnim czasie w KDK wiele się działo. Dzieci i młodzież mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć prowadzonych przez naszych instruktorów. Z Grzegorzem Ambroziakiem tańczyli break dance, z Jackiem Szczepankiewiczem – disco dance, a z Martą Merdzińską i Aleksandrą Fydryszewską poznawali tajniki tańca współczesnego i jazzowego. Andrzej Moś prowadzący Amatorski Klub Filmowy Muza, zaprosił chętnych na warsztaty filmowe, Anna Ciesielska zachęcała do zimowego śpiewania, a Katarzyna Mijakowska, czyli Pani KreDKa szalała artystycznie podczas zajęć ,,Mrozem malowane”, tworząc między innymi popularne wśród dzieci slajmy. Można było również uczestniczyć w próbach otwartych Kapeli Podwórkowej ,,Z Kopyta” oraz zespołu ,,Agharta”.
Każdego dnia Kino Centrum zapraszało również na świetne filmy. Były to historie o odwadze, przyjaźni, spełnianiu marzeń i wspaniałych przygodach.

Na zajęcia artystyczne oraz do feryjnego kina zapraszamy jeszcze do czwartku, 24 stycznia. 

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK