Jeśli ktoś myśli, że tancerze wypoczywają latem, może grubo się mylić. Wakacje to czas intensywnej pracy, przygotowującej ich do sezonu. W obozie treningowym dla b’boyów z całej Polski wzięli niedawno udział Grzegorz Ambroziak, instruktor tańca break dance i jego tancerze z BAS Family. 

Breaking Camp odbywał się w Przyjezierzu od 9-18 sierpnia br. i obejmował zajęcia z czołowymi choreografami i tancerzami w Polsce i Europie, turnieje, jamy, zajęcia kondycyjne. Warsztaty prowadzili Hefo, Rafson, Thomas, YouYa i Sappa, gościnnie – Anioł i Ryba (ostatni dla niewtajemniczonych – Grzegorz Abroziak, trener BAS Family z Konińskiego Domu Kultury).

– Zajęcia reprezentowały wysoki poziom, „przywieźliśmy” z sobą dużo nowych kroków, pomysłów, a przede wszystkim inspiracji do dalszej pracy – informował b’boy Ryba. Nie trzeba dodawać, że tancerze wzmocnili też swoją kondycję. Oprócz zajęć odbywały się również jamy przy muzyce granej przez dj’a, pokazy filmowe dotyczące tematyki break dance. W turnieju breakingu, jaki odbył się podczas obozu w Przyjezierzu I miejsce zajął Igor Trawiński, reprezentant Konina (w kategorii 2 vs. 2 w grupie podstawowej), a Grzegorz Ambroziak II miejsce (w tej samej kategorii, w grupie zaawansowanej). Tancerze mieli do dyspozycji 3 przestronne sale do ćwiczeń, prywatną plażę z boiskiem do piłki siatkowej, kręgielnię, stoły do tenisa i trambambulę. W Breaking Camp wzięło udział ponad 40 uczestników z całego kraju, którzy mieli okazję trenować z najlepszymi.


Fot.: Adam Stefański, BAS Family, KDK
 
 

REKLAMA:

Relacje

Zapowiedzi

Partnerzy KDK