Zmysłowy taniec w wykonaniu Teatru Tańca CODA z Konińskiego Domu Kultury towarzyszył premierze filmu ,,Nowe oblicze Greya’’ w Kinie Centrum. A do tego romantyczny nastrój i mnóstwo upominków dla naszych widzów.

W piątek, 9 lutego hol Konińskiego Domu Kultury wypełniło nastrojowe światło, nie zabrakło też czerwonych serc. Atmosfera była niezwykle romantyczna. Podczas premiery trzeciej części filmu o miłosnej historii Anastasii Steele i Christiana Greya nie mogło być inaczej.

Na początek zaprezentowaliśmy widzom teledysk do utworu w aranżacji Mirosława Grzanki z wokalem Anny Ciesielskiej, który Koniński Dom Kultury przygotował specjalnie na premierę ,,Nowego oblicza Greya’’. Tancerki z Teatru Tańca CODA zaprezentowały się w zmysłowym tańcu, a Kuba Przerwa wciągnął widzów w zabawę z nagrodami.

Kolejna okazja, by zdobyć upominki i obejrzeć ,,Nowe oblicze Greya’’ w romantycznej atmosferze już w Walentynki na wszystkich seansach.

Dziękujemy sponsorom, którzy przekazali wspaniałe nagrody dla widzów Kina Centrum! To kolacja dla zakochanych od Restauracji Italia, vouchery na zakup bielizny do salonu Brafia, karnety na masaż i na siłownię do klubu Persona Sport, vouchery do salonu kosmetycznego Atena – piękno i estetyka Anety Rachubińskiej, zestawy kosmetyków od Savon Cosmetics, vouchery dla Niej i dla Niego od Salonu Fryzjerskiego ,,Spokojna Głowa'' Sylwii Karczewskiej oraz bony podarunkowe od Glamour Sport Konin. Supermarket Piotr i Paweł ufundował słodkie upominki, a Art Club kosz obfitości oraz niespodziankę: widzom, którzy zawitają do Art Clubu 9 i 10 lutego z biletem z filmu ,,Nowe oblicze Greya’’ z Kina Centrum klub zaserwuje orzeźwiający napój. Sponsorami eventów w Kinie Centrum są również salon sukni ślubnych Elizabeth Passion w Koninie, Nouveau – moda męska, Toyota Auto Kamiński oraz Sklep Meblowy ATUT.

Zapraszamy na film ,,Nowe oblicze Greya’’ w Kinie Centrum  do 28 lutego. 

REKLAMA:
Kobiety Mafi 2
Planeta Singli 3

Zapowiedzi

Odwiedź również