Za nami pierwszy tydzień artystycznych ferii zimowych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za wspaniałą, bezpieczną zabawę i zapraszamy na kolejne warsztaty od poniedziałku!

W mijającym tygodniu w Konińskim Domu Kultury odbywały się bezpłatne warsztaty taneczne z zespołem CODA (instruktor Klaudia Cembrowicz), zajęcia Mikrofon dla każdego i Keyboardowe ABC (instruktor Mirosław Grzanka), próby otwarte miały też zespoły działające w KDK: zespół seniorów Fantazja, Kameralny Zespół Smyczkowy Ad Libitum oraz zespół muzyczny Sławianie.

 

Również uczestnicy stałych zajęć w Atelier KreDKa działali artystycznie, co można podziwiać na zdjęciach. Od czwartku, 15 lutego tancerze zespołu CODA uczestniczyli natomiast w 3-dniowych zimowych warsztatach tanecznych z instruktorami z całej Polski.

 

Przez cały tydzień dzieci i młodzież chętnie przychodzili do Kina Centrum, które codziennie o godz. 12.00 grało dla nich inny tytuł. Były animacje i świetne filmy familijne. Na kolejne tytuły zapraszamy od poniedziałku do czwartku (19-22 lutego).

 

Od poniedziałku, 19 lutego zapraszamy na drugi tydzień artystycznych ferii zimowych w KDK. Dla wszystkich chętnych mamy: Zimowe disco dance z zespołem FUKS (instruktor Jacek Szczepankiewicz), Śliski parkiet breaking (instruktor Grzegorz Ambroziak), Mikrofon dla każdego i Keyboardowe ABC (instruktor Mirosław Grzanka) oraz próby otwarte naszych zespołów.

 

Warsztaty podczas ferii zimowych w KDK są bezpłatne, nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać i skierowane są one do uczestników indywidualnych.

 

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK