,,Johnny” Daniela Jaroszka - najlepszym debiutem reżyserskim 31. Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych DEBIUTY. 

O wyniku głosowania w plebiscycie publiczności zdecydowali widzowie. Pamiątkowy dyplom, w imieniu reżysera, odebrał Patryk Galewski, pierwowzór głównego bohatera filmu.
Patryk Galewski spotka się z widzami Kina Centrum by opowiedzieć o kulisach powstania filmu, w tym o scenariuszu, spotkaniu z aktorami i reżyserem. Gość DEBIUTów opowiedział także widzom o księdzu Janie Kaczkowski, jego działalności oraz ich przyjaźni.

Film ,,Johnny” był jednym z 11 filmów długometrażowych debiutujących polskich reżyserów, które pokazaliśmy w ramach 31. PPFF DEBIUTY.
Przed seansem ,,Johnnego” widzowie Kina Centrum spotkali obejrzeli film ,,Nie cudzołóż i nie kradnij” oraz wzięli udział w spotkaniu z twórcami filmu:  Mariuszem Kuczewskim – reżyserem i aktorami Sebastianem Stankiewiczem i Bartłomiejem Firletem.  

31. Przegląd Polskich Filmów Fabularnych DEBIUTY odbył się przy wsparciu ze środków uzyskanych z dofinansowania udzielonego w ramach Programu Sieci Kin Studyjnych uzyskanych na ten cel z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz spółce Kupiec. Wydarzenie wsparło również Miasto Konin.

Dziękujemy wszystkim za te kilka festiwalowych dni. Do zobaczenia za rok w Kinie Centrum na 32. PPFF DEBIUTY.


foto: Zdzisław Siwik

 

 
REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK