Komedia ,,Sami bez mamy” pożegnała cykl letnich spotkań w Kinie po Gwiazdami. W piątek, 29 lipca, kino gościło w Gosławicach. Na seans zaprosiło Kino Centrum, Koniński Dom Kultury oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatorze.

,,Sami bez mamy komedia”, która odniosła ogromny sukces we Włoszech. Ma ona też drugie dno. Sprawia, że rodzice zaczynają się zastanawiać, czy aby na pewno poświęcają swoim dzieciom wystarczająco dużo czasu i uwagi Co się dzieje, gdy dotychczasowy porządek rzeczy zostaje zakłócony i dzieci, które były pod opieką troskliwej mamy, trafiają pod skrzydła skoncentrowanego na pracy ojca? Wiadomo, KATASTROFA! W filmie "Sami bez mamy" jest ona nie tylko spektakularna, ale także strasznie śmieszna. Bo przecież trudno nie płakać ze śmiechu, gdy główny bohater, Carlo pojawia się na zebraniu zarządu swojej firmy z... króliczymi zębami. Ale ta. Reżyseria: Alessandro Genovesi. Scenariusz: Giovanni Bognetti, Alessandro Genovesi. Gatunek: komedia. Produkcja: Włochy. Premiera: 7 lutego 2019.

W sierpniu do kina w plenerze zapraszamyw spólnie z Miastem Konin. Widzimy się na Bulwarze Nadwarciańskim (30 lipca, 6 i 13 sierpnia, godz. 21.30)REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK