STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE dzięki NOCNEMU KOCHANKOWI ułożyły się doskonale. Świadkiem tego ,,muzycznego” wydarzenia był w minioną sobotę (30 października) KONIN.
Nasze miasto po raz pierwszy odwiedził NOCNY KOCHANEK. Konin znalazł się na trasie promującej płytę ,,Stosunki międzynarodowe”. Zespół wyruszył w ,,stosunkowo udaną trasę" na początku października.

Ze sceny w Konińskim Domu Kultury popłynęły covery piosenek wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję NOCNEGO KOCHANKA. Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.
Koncert gwiazdy wieczoru poprzedził występ pochodzącej z Konina grupy MASTURBATOR. Jak przystało na przystojniaków z piekła rodem, muzycy wystąpili w garniturach.
 
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Masturbator to prawdziwa legenda satanic-old-skull-metalu, która narodziła się na przełomie 1988/1989 roku w Koninie w S.P. nr 8 podczas długiej przerwy obiadowej.foto: Zdzisław Siwik

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK