Kino pod Gwiazdami na placu przed Konińskim Domem Kultury, które odbyło się w piątek, 24 lipca, przyciągnęło widzów z Konina i okolic. Na dużym ekranie, w doborowym towarzystwie między innymi komarów, obejrzeliśmy amerykańską komedię ,,Wszyscy moi mężczyźni”.


Film z Reese Witherspoon w roli Alice, która po rozstaniu z mężem opuszcza wraz z córkami Nowy Jork i wraca do rodzinnego domu w Los Angeles - to znakomite kino, które bawi i wzrusza.

Pamiętajcie, że w sierpniu w kinie plenerowym, widzimy się na Konińskim Bulwarze Nadwarciańskim, gdzie obejrzymy ,,dobre filmy”: „Fantastyczna kobieta”, „Kafarnaum” i „Pozycja obowiązkowa”.  Seanse rozpoczną się 1, 8 i 15 sierpnia o godz. 21.30. Na projekcje w amfiteatrze przy CKU na Bulwarze Nadwarciańskim wstęp jest bezpłatny.
Na filmy już po raz siódmy zapraszają Miasto Konin i Koniński Dom Kultury.

14 sierpnia natomiast Miasto Konin i KDK zapraszają na pokaz specjalny filmu Jerzego Hoffmana ,,1920 Bitwa Warszawska”. Seans odbędzie się na placu przed KDK o godz. 21.30. Będzie on częścią konińskich obchodów 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Do zobaczenia.
 Foto: Jakub Ścibor Ratajczyk

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK