Za nami pierwszy seans w Kinie pod gwiazdami przed Konińskim Domem Kultury. W piątek, 26 czerwca obejrzeliśmy polską komedię ,,Śniadanie do łóżka”. Kino pod gwiazdami odwiedziło około 50 osób.
 

Kolejny seans 10 lipca. Wyświetlimy wtedy film ,,Gotowi na wszystko. Exterminator”. To niezwykle zabawna opowieść o grupie przyjaciół, którzy od dzieciństwa mieli wielkie marzenie – wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Pewnego dnia powracają jednak dawne marzenia, gdy pani burmistrz obiecuje wesprzeć zespół unijną dotacją. Propozycja ma jednak mały haczyk: przyjaciele muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru.

Do Kina pod gwiazdami przed KDK zaprosimy jeszcze 24 lipca. To będzie wieczór z amerykańską komedią ,,Wszyscy moi mężczyźni” z Reese Witherspoon w roli głównej.

Filmy wyświetlamy zawsze o 22.00 przed KDK. Wstęp jest wolny.

Dodajmy, że w sierpniu kino plenerowe przeniesie się na starówkę, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na bulwarze”.

REKLAMA:

Zapowiedzi

Partnerzy KDK