Dobre, europejskie kino, szalone warsztaty filmowo-artystyczne w karnawałowym klimacie oraz świetna zabawa – taki jest plan na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w niedzielę, 26 stycznia.
 

Najbliższe spotkanie ,,Dzieciaków w Centrum” zapowiada się niezwykle interesująco. Najpierw dzieci razem z rodzicami obejrzą film ,,Angry Birds 2”, następnie młodzież wybierze się na warsztaty, a dorośli wrócą do kina, by obejrzeć film ,,Kod Dedala”.
,,Angry Birds 2” to przygodowy film familijny opowiadający o znanych z komputerowej gry Angry Birds oraz Zielonych Świnkach. Gdy wróg pojawia się na wyspach, które zamieszkują bohaterowie, nadchodzi czas, by się zjednoczyć i stworzyć super drużynę, która ocali ich domy.
Rodziców zaprosimy natomiast na film ,,Kod Dedala”. To trzymający w napięciu thriller z zaskakującym zakończeniem. Opowiada historię dziewięciu tłumaczy, którzy zostają zamknięci w luksusowym bunkrze. Ich zadaniem jest praca nad przekładem książki, na którą czekają miliony fanów. Praca marzeń okazuje się jednak więzieniem, a brak kontaktu ze światem i rygorystyczne zasady budzą frustracje. Kiedy fragment książki, wraz z żądaniem okupu, pojawia się w Internecie, rozpoczyna się polowanie na winnego i wyścig z czasem.W czasie, gdy rodzice będą oglądać film, najmłodsi wybiorą się na warsztaty. Będzie im towarzyszył klimat karnawału, dlatego zapraszamy dzieci, by przebrały się za ulubione postacie czy zwierzątka. Świetna zabawa gwarantowana!

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

Na filmy do Kina Centrum zapraszamy wszystkich chętnych, a do udziału w warsztatach dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy już trwają.
 
Dzieciaki w Centrum
26 stycznia, niedziela


Godz. 14.00 – film ,,Angry Birds 2” (czas 1 godz. 36 min.)
Godz. 15.45 – warsztaty dla dzieci
Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,Kod Dedala” (czas 1 godz. 45 min.)
Bilety na film dla dzieci i opiekunów: 13 zł
Warsztaty: 10 zł

REKLAMA:

Relacje

Odwiedź również