Już po raz szósty zapraszamy na imprezę z cyklu „Body and Soul Jam”. Na turnieju w Konińskim Domu Kultury, 18 stycznia, uczestnicy będą zdobywać punkty do nowego projektu na polskiej scenie POLISH BREAKING LEAGUE 2020. Zawody kierowane są dla BBOYS & BGIRLS do lat 16.


Główną atrakcją imprezy będą bboy & bgirl bitwy 1 vs 1 w trzech kategoriach wiekowych do 8, 12, 16 lat. W jury BAS JAM / PBL zasiądą zasłużeni na polskiej i międzynarodowej scenie breakingu: Bboy DECÓ (Szpilersi) Kraków, Bboy RYBA (BAS / Diamante Crew) Konin, Bboy CINEK (N.A.S.A.) Koszalin. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie DJ SHORTY 82 (Crate Bugz) z Piły. Całość poprowadzi znany konińskiej publiczności Bboy Dr HEFO (Ready to Battle) pochodzący z Gdańska.

Zwycięzcy otrzymają bon o wartości 300 zł od firmy Diamante Wear do wykorzystania w sklepie internetowym.

Do pobrania:

 - Regulamin imprezy
JUROR - Dawid Dec Bboy Decó (Szpilersi) - tańcem zajmuje się od ponad 25 lat, zajęcia z młodzieżą prowadzi od 1994 r. Jego wychowankowie są obecnie uważani za jednych z najlepszych tancerzy w Polsce, zdobywając wiele nagród na krajowych i zagranicznych konkursach. Jest organizatorem cyklicznej imprez tanecznych „Nowa Huta Masters” w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. W 2006 r. spędził sześć miesięcy w Nowym Jorku, prowadząc zajęcia dla młodzieży polonijnej. W 2007 r. został wyróżniony przez Stowarzyszenie Promocji Tańca i Sportu „XD” w kategorii Najbardziej Aktywny Trener. W 1999 r. założył grupę break dance pod nazwą Stylowa Spółka Społem. Jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych eventów. W 2012 r. założył zespół muzyczny „Szpilersi” (Decó - mc, Panda - drums, dj Sad Man - gramofony). Współpracował z krakowskimi teatrami - STU i Teatrem Ludowym oraz Operą Krakowską. W 2015 r. stworzył własny spektakl „Kronika Polskiej Kinematografii”, w którym udział biorą jego uczniowie z grupy ClassSick. Widowisko wystawiane było w Nowohuckim Centrum Kultury.

JUROR - Grzegorz Ambroziak Bboy Ryba (BAS/ Diamante Crew) – pedagog, instruktor tańca, organizator wielu przedsięwzięć Hip-Hopowych. Tancerz z 25 letnim parkietowym doświadczeniem. Instruktor Konińskiego Domu Kultury grupy Body and Soul. Miał przyjemność reprezentować Polskę w Niemczech, Litwie, Holandii, Rosji, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Ukrainie i Czechach. W 2011 roku otrzymał nagrodę od Prezydenta Miasta Konina za aktywną działalność na rzecz konińskiej kultury. Prowadził zajęcia z Brekingu na Kursie instruktorskim o specjalizacji Taniec Nowoczesny Formy Uliczne w Bydgoszczy. Wspierany przez firmę Diamante Wear. Współpracuje z poznańskim teatrem Pana O.
JUROR - Marcin Grzybowski Bboy Cinek (N.A.S.A. Crew). Zajmuje się breakingiem od ponad 20 lat - nie przerwalnie. Prowadzi Szkołę N.A.S.A. Crew w Koszalinie i okolicach. Jedyny polski tancerz, który miał zaszczyt tańczyć dla człowieka, który stworzył Hip Hop, dja KOOL HERCA, wielokrotny reprezentant grupy NASA na arenie międzynarodowej. Instruktor tańca Breaking, pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Stara się zaszczepić w podopiecznych miłość do tańca, sportu oraz motywuje ich do rozwijania życiowych pasji. Propaguje pozytywne myślenie, jest też trenerem motywacyjnym, choreografem i czynnym sportowcem. Uczestniczył w musicalu „Cabaret”. W letnim okresie możecie podziwiać jego umiejętności podczas streetowych pokazów min: w Mielnie i Kołobrzegu. 
PROWADZĄCY - Adam Stefański Bboy Dr Hefo (Ready To Battle) – tańczący od 1997 roku choreograf, tancerz, instruktor, nauczyciel, jest ogniwem grupy Ready To Battle oraz Międzynarodowego Crew Octagon. Na koncie ma udział w wielu przedstawieniach teatralnych takich jak Break Of Down, Street History, The Way We Rock, Cr8tivity, Future Roads oraz projekt z muzyką na żywo Street Attack. Aktywny bboy biorący udział we wszystkich możliwych turniejach, od 1997 reprezentujący Polskę w takich krajach jak USA, Niemcy, Norwegia, Dania, Szwecja, Austria, Wietnam, Francja, Włochy, Słowacja, Czechy, Grenlandia, Anglia, Korea, Holandia, Uganda, Irlandia. Właściciel Szkoły tańca Active Movement w Konstantynowie Łódzkim. Organizator letniego obozu Breaking Camp. Kultura hip hop zmieniła jego życie. 
DJ - Paweł Kowalczyk Dj, Bboy Shorty 82 ( Crate Bugz / Soul Rebels) - pasjonat pochodzący z Piły, kolekcjoner wosku, hip hopowy aktywista. W połowie lat ’90 jako jedenastoletni bboy rozpoczynał swą przygodę z tańcem. Współzałożyciel grupy Soul Rebels. Podobnie jak Druh Sławek- zwolennik grania prosto z wosku- zazwyczaj gra imprezy w klimatach undergroundowych- promując tym samym mniej znanych, często niezależnych artystów. Autor serii mikstejpów: "Beatstrumentals" (instrumental hip hop, jazz), "Hard2Find" (underground rap), „BboyBreaks” ( break beats, funk, groove ). Członek międzynarodowej grupy dj’ów „Crate Bugz”. Występował przed takimi artystami jak: Damu The Fudgemunk, Klaus Layer, Figub Brazlević, FloFilz czy Dj Beatpete.


BAS JAM / POLISH BREAKING LEAGUE 2020
Koniński Dom Kultury Strefa K.
18 stycznia 2020 (sobota)
Rejestracja uczestników - godz. 12.00
Start imprezy - godz.13.00
Opłata startowa dla tancerzy wynosi 15 zł.
Bilety dla publiczności w cenie 15 zł (brak biletów) 
REKLAMA:

Relacje

Odwiedź również