W Mikołajki zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów wraz z opiekunami na poranne seanse do Kina Centrum. Zapewniamy mnóstwo dobrej zabawy przy świetnych filmach oraz słodki prezent dla każdego młodego widza.
 

Wspólne wyjście do kina to świetny pomysł na spędzenie Mikołajek! Kino Centrum zaprasza w piątek, 6 grudnia na dwa filmy. Pierwszy wyświetlimy o godz. 9.00 i jest on skierowany do najmłodszych widzów, w tym przedszkolaków, a drugi o godz. 11.15 dla uczniów od 7 roku życia.

Śnieżna paczka – 6 grudnia, godz. 9.00, czas: 1 godz. 30 min.
Opowieść o lisie polarnym o imieniu Swifty, który pracuje na arktycznej poczcie i marzy, by zostać Top Dogiem, czyli gwiazdą posłańców, którymi normalnie są psy husky. Aby udowodnić, że jest godny tej funkcji potajemnie rekwiruje jedną z przesyłek i dostarcza do tajemniczego miejsca. Zatrzymuje się przy tajnej fortecy, gdzie staje twarzą w twarz z Doktorem Morsem, tłustym geniuszem spacerującym na mechanicznych nogach i posiadającym lojalną armię dziwnie uprzejmych maskonurów. Swifty odkrywa, że napotkany doktorek planuje stopienie pokryw lodowych na biegunach i zalanie Ziemi w celu zapanowania nad nią. Zaistniała sytuacja zmusza lisa do skorzystania z pomocy przyjaciół, którymi są: PB, zamknięty w sobie niedźwiedź polarny, Lemmy, roztrzepany albatros, Sal i Weez, dwie wydry mówiące o teoriach spiskowych i Jade Fox, twardy jak skała mechanik. Ten tłum arktycznych wyrzutków musi zebrać się razem by powstrzymać złowrogie plany Doktora Morsa i uratować świat.Jak zostać Świętym Mikołajem – 6 grudnia, godz. 11.15, czas: 1 godz. 36 min.
Historia Lucii, która mieszka ze swoimi rodzicami na północy Grenlandii. Jej tata pracuje jako Święty Mikołaj. Dziewczynka chciałaby pójść w ślady ojca i uczyć się tajników jego zawodu. Niestety, tylko chłopcy mogą uczęszczać do międzynarodowej szkoły dla Mikołajów. Lucia nie daje jednak za wygraną i przekonuje dyrektora szkoły, aby pozwolił jej udowodnić, że jest tak samo dobra jak oni. By to osiągnąć, musi spełnić największe, świąteczne marzenie pewnego chłopca o imieniu Albert — sprawić, aby jego ojciec cierpiący na tajemniczą chorobę wyzdrowiał. Mężczyzna został nią zarażony przez Krampusa - Złego Ducha Świąt. Dziewczynka zdaje sobie sprawę, że to zadanie niemalże nie do wykonania. Jednak to jej nie powstrzymuje. Wraz ze swym ojcem wyrusza na poszukiwania Złego Ducha Świąt. Tak rozpoczyna się niesamowita, świąteczna przygoda podczas której Lucia pozyska niespodziewanych sprzymierzeńców, z których pomocą zmierzy się z Krampusem.Zapraszamy na mikołajkowe spotkanie w Kinie Centrum! Dla każdego widza będzie słodki upominek! Rezerwacja miejsc w Impresariacie Konińskiego Domu Kultury: tel. 63 211 31 33 wew. 29. Bilety: 10 zł. 

REKLAMA:
Debiuty

Relacje

Odwiedź również