16. Europejski Festiwal Filmowy ,,Integracja Ty i Ja" zagości po raz kolejny w Kinie Centrum. 4 i 5 września (środa, czwartek) pokażemy sześć konkursowych tytułów.

Festiwal „Integracja Ty i Ja” odbywa się we wrześniu w Koszalinie od 2003 roku. Festiwal jest jedynym tego typu wydarzeniem w Europie, który porusza tematykę niepełnosprawności. Jury przyznaje nagrody „Motyla” w kategoriach „film fabularny”, „film dokumentalny” i „film amatorski” tworzony przez niepełnosprawnych. Wydarzenie odbywa się równocześnie w 17 polskich miastach!
W konińskim repertuarze festiwalowym zobaczymy sześć filmów. Są to produkcje dokumentalne i fabularne z całego świata.
Więcej o Festiwalu https://bit.ly/2Ta59GY

Kino Centrum 4 i 5 września pokaże po trzy filmy w blokach półtoragodzinnych. Start o godz. 12.00

I tak w środę 4 września, zobaczymy dwa filmy fabularne ,,Lato” (Summertime) w reżyserii Aleksandra Mazonia oraz film Darii Binevskaya ,,Mam na imię Pietia (My Name Is Petya). Na zakończenie zobaczymy amerykański dokument ,,Odważny” (A Brave One) wyreżyserowany przez Stasa Ivanova.
5 września, w czwartek, zapraszamy na filmy: ,,Zatańczysz tato?” (Do You Dance, Daddy ?) w reżyserii Miguela Monteagudo z Hiszpanii; ,,Wiki” w reżyserii Veronicy Andersson oraz włoski dokument ,,Zamknij oczy i leć” (Close Your Eyes And Fly). Reżyserem filmu jest Julia Pietrangeli.
Bilety na pokazy w cenie 5 zł.

REKLAMA:
polityka
Sekretne życie 2

Relacje

Odwiedź również