Anna Seniuk - aktorka teatralna i filmowa, profesor sztuk teatralnych będzie gościem Świątecznego Salonu Poezji, który odbędzie się w Konińskim Domu Kultury 16 grudnia.

Na świąteczny salon zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Tradycją jest bowiem, że grudniowe czytanie poezji to również spotkanie pokoleń. Hasło salonu brzmi: ,,Wśród nocnej ciszy…” czy ty z niej coś jeszcze słyszysz…?! Poezję na Święta i Boże Narodzenie czytać będą Anna Seniuk i Maksymilian Rogacki. Towarzyszyć im będą Muzyczne Anioły – Chór Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie. Podczas grudniowego Salonu Poezji nie zabraknie poezji poświęconej świętom Bożego Narodzenia, rodzinie, miłości i tradycji.

Anna Seniuk od roku 2003 występuje w Teatrze Narodowym w Warszawie.  Występowała także w Teatrze Telewizji, w filmach i w licznych serialach. Niezapomnianą kreację aktorską Magdy Karwowskiej stworzyła w jednym z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych ,,Czterdziestolatku” i ,,Czterdziestolatku 20 lat później” w reżyserii Jerzego Gruzy. Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia od lat 70. XX w. Do tej pory zagrała ponad 40 ról radiowych, wśród nich znalazły się także słuchowiska dla dzieci.

Maksymilian Rogacki jest aktorem Teatru Polskiego w Warszawie. Znany z wielu seriali telewizyjnych, między innymi ,,Przyjaciółki”, ,,Czas honoru”, ,,Złotopolscy”, ,,Kryminalni”, ,,Barwy szczęścia” czy ,,Klan”.

Świąteczny Salon Poezji w Konińskim Domu Kultury rozpocznie się 16 grudnia o godz. 18.00.

Bilety w cenie 20 zł  i 15 zł (Karta Seniora) do nabycia w kasie Konińskiego Domu Kultury. 

REKLAMA:
Zbrodnie
Miskow2

Relacje

Odwiedź również