Mocnym uderzeniem zakończą się wakacje w Koninie. 31 sierpnia na bulwarze nadwarciańskim odbędzie się koncert Na Rockowo. Wystąpią trzy zespoły: Night Flight, Kers i Recepta.  Na wydarzenie w ramach cyklu Lato na Bulwarze zaprasza Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, w amfiteatrze przy CKU. To będzie duża dawka muzyki w najlepszym wydaniu.

Zespół Night Flight powstał w 2015 roku w Poznaniu. Styl zespołu to okolice hard rocka z lat 60, 70 i początku 80. Wpływy muzyki z tego okresu widoczne są nie tylko w muzyce, ale także w sferze wizualnej. Stroje muzyków stylizowane na te ze złotej ery hard rocka. W repertuarze znajdują się własne utwory, ale często można usłyszeć też covery m. in. takich zespołów jak: Led Zeppelin, AC/DC, Aerosmith, czy Guns'n'Roses.
KERS to mieszanka temperamentów, osobowości oraz talentów, które w połączeniu tworzą rockowy team. Wspólnym celem grupy jest przekazanie miłości do muzyki. W tym roku zespół wydał swoją pierwszą płytę.
Zespół Recepta to grupa ludzi z pasją, gra wysublimowany rock i pop w dopracowanych aranżacjach. Jak sami o sobie mówią: lubimy tworzyć i to niezależnie od miejsca i czasu. 

Koncert Na Rockowo
31 sierpnia, godz. 19.00
Bulwar Nadwarciański
Wstęp wolny


 

REKLAMA:
Festiwal sztuk
303

Relacje

Odwiedź również