Tegoroczny festiwal filmowy Transatlantyk – Łódź w podróży to również filmy dla najmłodszych i warsztaty. Zapraszamy 22 lipca. Wstęp wolny.


Kina Centrum i Oskard zapraszają na pokazy specjalne filmów połączone z warsztatami w niedzielę, 22 lipca. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Zaproszenia do udziału w akcji można odbierać w kasach kin.

Kino Centrum zaprasza 22 lipca o 11.00 na polską premierę filmu ,,Moja żyrafa”. To opowieść o Rafale i jego najlepszej przyjaciółce Rafie – żyrafie. Ponieważ jego dziadek jest opiekunem w zoo, Rafała często można spotkać w pobliżu Rafy. Są nierozłączni i dzielą się wszystkim, aż Rafał po raz pierwszy idzie do szkoły i dowiaduje się, że żyrafy do szkoły chodzić nie mogą. Rafał tęskni za Rafą, a żyrafa Rafa tęskni za Rafałem. Dlatego Rafał wymyśla plan zabrania żyrafy do szkoły i przedstawienia jej wszystkim kolegom i koleżankom. Fabuła filmu nawiązuje do jednej z książek holenderskiej literatury dla dzieci, Annie M.G. Schmidt.

Także w niedzielę 22 lipca Kino Oskard o 13.00 zaprasza na pokaz filmu ,,Superagentka”. To historia inspirowana opowieściami kryminalnymi Agathy Christie. Agata Krystyna w ,,Superagentce” pasjonuje się… rozwiązywaniem zagadek. Mimo, że jak przystało na prawdziwego detektywa, lubi działać w pojedynkę, zaprzyjaźni się z chłopakiem z sąsiedztwa.

Wstęp na filmy bezpłatny.

Pokazom filmowym towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty artystyczne. Poprowadzą je animatorzy projektu ,,Dzieciaki w Centrum” z Konińskiego Domu Kultury. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Zajęcia odbędą się bezpośrednio po filmach. Zaproszenia do udziału w nich można odbierać w kasach kin. Podczas warsztatów rodziców dzieci zapraszamy na kawę.


Transatlantyk - Łódź w podróży dla najmłodszych
Niedziela, 22 lipca

Kino Centrum: ,,Moja żyrafa'', godz. 11.00 plus warsztaty
Kino Oskard: ,,Superagentka'', godz. 13.00 plus warsztaty

Wstęp wolny

REKLAMA:

Relacje

Odwiedź również