Na ostatnie przed wakacjami spotkanie z Dzieciakami w Centrum zapraszamy w niedzielę, 27 maja. Będą dobre filmy, warsztaty dla najmłodszych i wspaniała zabawa.

 
Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. ,,Dzieciaki w Centrum’’ to ulubiony projekt  miłośników filmów i dobrej zabawy z Konina. Wydarzenie organizujemy raz w miesiącu, w programie: dobre kino oraz warsztaty filmowo-artystyczne dla najmłodszych.
 
Kolejna odsłona projektu w niedzielę, 27 maja. O godz. 14.00 dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film animowany ,,Futrzaki ruszają na ratunek”. To opowieść o kocie – Maksiu, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Jak zakończy się ta historia – dzieci dowiedzą się w niedzielę, 27 maja.
 
Po filmie najmłodsi wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne, a rodzice wrócą do kina, by obejrzeć „Pozycję obowiązkową”, znakomitą komedię w znakomitej obsadzie aktorskiej. Opowieść o czterech wieloletni przyjaciółkach, które raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale ,,Pięćdziesiąt twarzy Greya’’ okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą.
 
W czasie, gdy rodzice będą oglądać film, dziećmi zajmą się instruktorzy. Nie zabraknie zajęć aktorskich, rozmów o powstawaniu filmów, tańców i zajęć plastycznych. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 21 maja. 
 
Dzieciaki w Centrum
27 maja, niedziela
Godz. 14.00 – film familijny ,,Futrzaki ruszają na ratunek’’
Godz. 15.30 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci
Godz. 15.30 – film dla rodziców ,,Pozycja obowiązkowa’’
Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł


 

REKLAMA:
Piotrus Pan

Relacje

Odwiedź również