Ponad pół tysiąca dzieci i młodzieży regularnie uczestniczy w artystycznych zajęciach, organizowanych przez Koniński Dom Kultury. Wszyscy 25 i 29 maja, w czasie Artystycznej Majówki z KDK, zaprezentują swoje umiejętności i dzieła.

 
Artystyczna Majówka z KDK będzie szczególną okazją do pokazania mieszkańcom Konina dorobku tanecznego, wokalnego i plastycznego. To będzie także pokaz talentów i pasji. Bo czego, jak czego, ale talentu i pasji uczestnikom zajęć w KDK odmówić nie można. A że na dodatek pracują z nimi doświadczeni instruktorzy, wielu z nich zostało zauważonych i nagrodzonych podczas festiwali i konkursów w kraju i za granicą.
 
Podczas koncertu 25 maja (początek o godzinie 17.00) na placu przy fontannie w centrum Konina zaprezentują się zespoły taneczne: BODY & SOUL, CODA, FUKS, FROM THE TOP i SPACE. Swoim walorami głosowymi podzielą się również młode artystki ze Studia Wokalnego KDK, wspomaganego przez Zespół Bum Rurki: Laura Bączkiewicz, Hanna Konstanciak, Lena Bugaj i Klaudia Fordońska. Przy okazji dla najmłodszych będą kolorowe dmuchańce, słodkości i – jesteśmy przekonani – piękna słoneczna pogoda. Imprezę poprowadzi Anna Ciesielska.
 
Na Artystyczną Majówkę 29 maja do Strefy K w KDK zapraszają plastycy z Atelier KreDKa. Na zajęcia w Atelier uczęszcza sto dzieciaków w bardzo różnym wieku, zgłębiając arkana malowania i projektowania. W czasie wernisażu (początek o godz. 17.00) zobaczymy około 100. zaprojektowanych przez nich kubków oraz kilkadziesiąt wyróżnionych prac malarskich, powstałych w czasie artystycznego roku 2017/2018.
 
Zapraszamy!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Artystycznej Majówki z KA-DE-KA 

 
 

 
REKLAMA:
Rewia

Relacje

Odwiedź również