Koniński Dom Kultury zaprasza na artystyczne zajęcia podczas ferii zimowych. Muzyka, plastyka, taniec, śpiew dla wszystkich chętnych. 

Oferta KDK jest skierowana dla dzieciaków i młodzieży od 5 do 15 lat a także dla osób dorosłych, chcących spróbować swoich sił na parkiecie, przy mikrofonie, z instrumentem lub pędzlem w ręku. Każdy będzie mile widziany, każdy będzie mógł mile spędzić czas. Może przy tej okazji odkryje ukryte dotąd zdolności, pasje… Zajęcia prowadzić będą instruktorzy KDK. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Nie prowadzimy zajęć dla grup zorganizowanych. 

Zatem zaczynamy:
 
12 lutego (poniedziałek)
 
Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.
 
Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.
 
Muzyka                                
17.00-20.00 –  próba otwarta zespołu muzycznego AGHARTA, piwnica artystyczna, instruktor muzyczny Ireneusz Ryś
19.00-21.45 – próba otwarta Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad libitum, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.
 
13 lutego (wtorek)
 
Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.
 
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
 
Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.
 
14 lutego (środa)
 
Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.
 
Taniec
10.00-10.45 – Śliski parkiet, taneczny mix; dla dzieci w wieku 6 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
11.00-11.45 – Śliski parkiet, taneczny mix; dla dzieci w wieku 7 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.
 
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr12, instruktor Mirosław Grzanka
13.30-15.30 – Zespół wokalny seniorów Fantazja; próba otwarta, sala nr 12,
instruktor Mirosław Grzanka
17.00-20.00 – Kapela podwórkowa Z Kopyta; próba otwarta, sala nr 55, kierownik artystyczny Jerzy Maciejewski.
 
15 lutego (czwartek)
 
Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.00-11-45 – Mikrofon dla każdego; sala nr12, instruktor Mirosław Grzanka.
 
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr12, instruktor: Mirosław Grzanka
 
Taniec
10.00-11.45 – Ślizgi parkiet, taniec break dance; dla dzieci w wiek 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
 
16 lutego (piątek)
 
Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.
 
19 lutego (poniedziałek)
 
Taniec
10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
 
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
 
12.30-13.30 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty.
 
Muzyka
17.00-20.00 – AGHARTA, próba otwarta zespołu muzycznego; piwnica artystyczna, instruktor muzyczny zespołu Ireneusz Ryś
 
19.00-21.45 – Koniński Kameralny Zespół Smyczkowy Ad libitum; próba otwarta, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
 
20 lutego (wtorek)
 
Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.
 
Taniec
12.00-12.50 – SPACE; zajęcia taneczne dla dzieci 7-11 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.50 – SPACE; zajęcia taneczne dla dzieci 12-15 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz
 
10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
 
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
 
12.30-13.30 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty
 
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
 
Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
 
Film
12.00- 13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.
 
21 lutego (środa)
 
Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.
 
Taniec
12.00-12.50 – SPACE; zajęcia dla dzieci 7-11 lat, sala nr 14, instruktor   Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.30 – SPACE; zajęcia dla dzieci 12-15 lat, sala nr 14, instruktor   Klaudia Dutkiewicz
 
10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
 
10.00-10.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taneczny mix; zajęcia dla dzieci w wieku 6 lat, sala 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
11.00-11.45 – BODY AND SOUL: Ślizgi parkiet, taneczny mix; zajęcia dla dzieci w wieku 7 lat, sala 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
 
12.30-13.30 – From The Top; Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty
 
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor: Mirosław Grzanka
 
17.00-20.00 – Kapela podwórkowa Z Kopyta; próba otwarta zespołu, sala nr 55, kierownik artystyczny Jerzy Maciejewski
 
Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
13.30-15.30 – Zespół wokalny seniorów Fantazja; próba otwarta zespołu, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
 
Film
12.00-13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.
 
22 lutego (czwartek)
 
Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.
 
Taniec
12.00-12.50 – Zajęcia taneczne dla dzieci 7-11 lat, sala nr s.15, instruktor Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.50 – Zajęcia taneczne dla dzieci 12-15 lat, sala nr 15, instruktor Klaudia Dutkiewicz
 
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
 
14.00-15.30 – From The Top: Zimowy luzik; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty.
 
Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.
 
Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.
 
Film
12.00-13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.
 
23 lutego (piątek)
 
Taniec
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
14.00-15.30 – From The Top: Zimowy luzik; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty.

REKLAMA:
Nowe Oblicze

Relacje

Odwiedź również