Finał historii miłosnej Anastasii Steele oraz Christiana Greya od 9 lutego w Kinie Centrum w Konińskim Domu Kultury. Bilety w sprzedaży od 12 stycznia.

Ekranizacje bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James, stały się fenomenem na całym świecie. Premiera trzeciej części ,,Nowe oblicze Greya'' przypada 9 lutego 2018 roku w magicznym czasie dla wszystkich zakochanych. Poprzednie części filmu obejrzało prawie 3,3 miliona widzów w Polsce, a zainteresowanie przygodami młodych kochanków nie maleje.

Co znajdziecie w filmie? Otóż ślub Anastasii i Christiana jest początkiem zupełnie innych relacji wśród młodych kochanków. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Do swoich ról, znanych z poprzednich dwóch części, wracają Dakota Johnson i Jamie Dornan. Za reżyserię filmu odpowiada James Foley („House of Cards”). Oprócz Dornana i Johnson, na ekranie zobaczymy m.in. Erica Johnsona, Eloise Mumford, Ritę Orę, Luke’a Grimesa, Maxa Martiniego oraz Marcia Gay Harden.

W Kinie Centrum premiera ,,Nowego oblicza Greya'' 9 lutego. Filmowy event, który przygotujemy dla widzów, tradycyjnie pełen będzie niespodzianek i nagród. Rozpocznie się o 20.30.
 

REKLAMA:
Nowe Oblicze

Relacje

Odwiedź również