Filmowo i operetkowo zapowiada się tegoroczne powitanie Nowego Roku w Koninie. Na sylwestrową galę zaprasza Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki.

W hali Rondo 31 grudnia o godz. 20.00 rozpocznie się koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Lwowskiej pod batutą Krzesimira Dębskiego, znakomitego muzyka, kompozytora i dyrygenta.

Z orkiestrą wystąpią: Anna Jurksztowicz („Diamentowy kolczyk”) oraz Agata Savy (mezzosopran) i Ruslan Zinevych (tenor). W programie muzyka filmowa i operetkowa. Krzesimir Dębski jest kompozytorem muzyki filmowej; jego dziełem jest muzyka do m.in. filmów „Ogniem i mieczem”, „W pustyni i puszczy”, „Stara baśń”, „1920. Bitwa warszawska” oraz „Sztos 2”. W dorobku ma także muzykę baletową i teatralną. Przypomnijmy też, że dyrygent jest znakomitym skrzypkiem jazzowym, liderem zespołu String Connection; przed laty był też związany z poznańskim kabaretem Tey oraz z orkiestrami Zbigniewa Górnego i Orkiestrą Ósmego Dnia.

Bilet na sylwestrowa galę, w cenie 20 zł, będzie można kupować w KDK od 14 grudnia.
 
Tuż przed północą posłuchać będzie można muzyki serwowanej przez dj. A o północy, po życzeniach prezydenta miasta i pokazie fajerwerków, przed halą Rondo wystąpi After Party, zespół wykonujący piosenki disco polo. After Party są twórcami m.in. przebojów disco polo  „Wciąż na ciebie czekam” i „Dzisiaj ty jutro ja”. 


Regulamin sprzedaży biletów na Galę Sylwestrową 2017/2018 

REKLAMA:

Relacje