Były świetne koncerty, zawody jeździeckie na wysokim poziomie i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Na Dniach Konina 2019 bawiliśmy się wspaniale! 
 


Dni Konina 2019 wystartowały w piątek, 21 czerwca. Rozpoczęły je zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody KONIN KRAMP CUP. Wieczorem zagrała Kapela z kopyta, a o 22.00 na konińskich błoniach stanęło kino plenerowe, w którym koninianie i goście obejrzeli komedię romantyczną. W sobotę od rana trwały Regionalne Zawody Jeździeckie oraz Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody. Dzieci przez całe popołudnie mogły szaleć w indiańskiej wiosce i w wesołym miasteczku. Zwieńczeniem dnia pełnego emocji były wieczorne koncerty. O 20.00 na dużej scenie na konińskich błoniach wystąpił zespół Sound’n’Grace wprowadzając klimaty reagge, soul, R&B i funky. O 22.00 sceną zawładnęła niezwykle energetyczna wokalistka Patrycja Markowska z zespołem. Nie zabrakło największych hitów, które wszyscy wspólnie śpiewali. Koncerty Sound’n’Grace oraz Patrycji Markowskiej zapewniły mieszkańcom Konina i gościom ogromną dawkę pozytywnej energii i mnóstwo dobrej zabawy.

Niedziela była trzecim dniem konińskiego świętowania. Na błoniach odbyły się m.in. finały Mistrzostw Wielkopolski w skokach przez przeszkody. Nie zabrakło też konkursu towarzyskiego: koń i rower. Dla dzieci przygotowane były gry i zabawy w wiosce kowbojskiej. Wieczorem wszyscy bawili się podczas koncertu zespołu Country Zenit, a gwiazdą niedzieli był Danzel, który wykonał m.in. swój wielki przebój ,,Pump it up". 

Organizatorami Dni Konina były: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, firma KRAMP.

Zdjęcia: Zdzisław Siwik
  
 

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również