Kino pod gwiazdami to jedna z ulubionych, wakacyjnych rozrywek mieszkańców Konina. 21 czerwca duży ekran stanął na błoniach, gdzie rozpoczęły się Dni Konina 2019.
 

 
Mieszkańcy miasta i goście mieli okazję spędzić dwie godziny w miłej atmosferze, na świeżym powietrzu przy dobrym filmie. Wszyscy świetnie się bawili oglądając komedię o perypetiach pewnej zabawnej Angielki.
 
To było pierwsze wakacyjne Kino pod gwiazdami, a kolejne przed nami.
 
5 lipca w kinie plenerowymna placu przed Konińskim Domem Kultury obejrzymy francuską komedię ,,Alibi.com”. To historia Grega i jego kumpli, którzy zakładają firmę Alibi.com. Czym się zajmują? Zapewniają alibi wszystkim, którzy mają coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się z pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Greg zakochuje się w pięknej Flo, która najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję robi to, co potrafi najlepiej - kłamie.
 
Kino pod gwiazdami stanie znów przed Konińskim Domem Kultury 12 lipca. Tego dnia obejrzymy wspólnie komedię romantyczną ,,Magia w blasku księżyca” z Emmą Stone i Colinem Firthem. Przeniesiemy się do Francji w lata 20. Wtedy właśnie Stanley (Firth) wyrusza z misją do posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie udaje zamożnego biznesmena, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Stone). Tajemnicza Sophie rzekomo potrafi czytać w myślach i rozmawiać z duchami.
 
Na polską komedię romantyczną ,,Dzień dobry, kocham cię!!” zapraszamy 26 lipca. Ekran stanie również na placu przed Konińskim Domem Kultury. Będzie to historia lekarza Szymona, który pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Jego serce mięknie, gdy spotyka Basię – miłośniczkę jazdy na rolkach. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają.
 
Dodajmy, że w sierpniu kino plenerowe przeniesie się do starej części Konina, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na bulwarze”.
 
Kino pod gwiazdami
 
5 lipca – plac przed KDK - ,,Alibi.com”
12 lipca – plac przed KDK - ,,Magia w blasku księżyca”
26 lipca – plac przed KDK - ,,Dzień dobry, kocham cię!”
Początek seansów: godz. 22.00
Wstęp wolny!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /components/com_igallery/views/category/tmpl/default_main.php on line 114

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również