Był Mikołaj, elfy i śnieżynki oraz upominki dla każdego dziecka, które przyszło do Kina Centrum w Konińskim Domu Kultury. Był też świąteczny film, a wszystkim dopisywały świetne humory. Świąteczna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” była wyjątkowa i radosna.

W niedzielę, 16 grudnia zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzicami na świąteczny film familijny ,,Czarodziejka Lili ratuje Święta”. Po filmie do Kina Centrum przybył Święty Mikołaj wraz z elfami i śnieżynkami. Nie był to jednak zwyczajny Święty Mikołaj. To był Mikołaj – bboy. Również elfy pokazały, że w Laponii rządzi break dance. Mikołaj zakończył taniec widowiskowym kręceniem się na głowie, a następnie wspólnie ze śnieżynkami, zaprosił dzieci na scenę. Każdy mały kinomaniak otrzymał upominek.  
Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” organizują Koniński Dom Kultury, Kino Centrum oraz sieć kin Europa Cinemas. W roli Mikołaja wystąpił instruktor break dance Grzegorz Ambroziak, elfami byli tancerze z zespołu Body and Soul z Konińskiego Domu Kultury, a śnieżynkami - dobrze znane dzieciom uczestniczącym w projekcie - instruktorki Elżbieta Gierasimow-Zakowany i Marta Merdzińska. 
Spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem i życzeniami: Wesołych Świąt!

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również