Koninianie pokochali film ,,Planeta Singli 2”! A na premierze w Kinie Centrum na widzów czekały konkursy i niespodzianki.


Filmowy hit z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem ,,Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2018 roku! Pierwszą część obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów. Pokochali historię o zwariowanej parze: Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomku (Maciej Stuhr), których połączyła randkowa aplikacja. Druga część filmu cieszyła się dużym zainteresowaniem koninian. Na premierze 9 listopada sala Kina Centrum była pełna! Tradycyjnie zaczęliśmy od konkursów i niespodzianek dla widzów.

Nasz specjalista od konkursów, Kuba Przerwa, wybrał spośród widzów singla i singielkę, którzy musieli w romantyczny sposób zaprosić siebie nawzajem na randkę do Kina Centrum. Nagrodą dla nich były zestawy od Intermarche w Ferio, zaproszenia na kąpiel w kozim mleku i masaże do Hotelu Atut w Licheniu oraz na kolację do restauracji Old Garden w Sycewie.

W kolejnych konkursach można było wygrać wejście na basen i strefę saun do Hotelu Atut w Licheniu, książki i maskotki od Intermarche w Ferio oraz karnety do siłowni Persona Sport i zaproszenia do Kina Centrum.

Ogłosiliśmy również konkurs główny, w którym można wygrać zaproszenie (podwójne) na weekend w luksusowym Hotelu Notera SPA w Borach Tucholskich. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy zakupili bilety na film ,,Planeta Singli 2” w Kinie Centrum. Na odwrocie biletu należy napisać swoje imię, nazwisko i numer telefonu oraz wymyślić hasło promocyjne dla Kina Centrum. Bilet trzeba wrzucić do urny znajdującej się przy kasie kina do 22 listopada. A rozwiązanie konkursu 23 listopada.

Za udział w premierze ,,Planety Singli 2” w Kinie Centrum dziękujemy partnerom: Hotelowi Atut w Licheniu, Intermarche w Ferio, siłowni Persona Sport, restauracji Old Garden.
Zapraszamy również do udziału w konkursie, w którym można wygrać weekend w Hotelu Notera SPA w Borach Tucholskich.

Film ,,Planeta Singli 2” spodobał się widzom Kina Centrum. Dowiedzieliśmy się czy miłość Ani i Tomka przetrwała poważny kryzys. A obok głównych bohaterów: Agnieszki Więdłochy i Macieja Stuhra na ekranie zobaczyliśmy między innymi: Tomasza Karolaka, Weronikę Książkiewicz, Piotra Głowackiego, Danutę Stenkę oraz Izę Miko, Kamila Kulę czy Karola Strasburgera. Dobra zabawa – gwarantowana!

Film ,,Planeta Singli 2” gramy w Kinie Centrum do 22 listopada. Zapraszamy!

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również