Związana z Konińskim Domem Kultury Katarzyna Kubacka-Seweryn i jej Fundacja Kultury i Sztuki ,,Taki jestem’’ Przestrzenie Inspiracji. Kreatywne Atelier, została laureatką konkursu Komitetu Ochrony Praw Dziecka.


W XVI edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku Fundacja Katarzyny Kubackiej-Seweryn otrzymała wyróżnienie w kategorii Miejsce Przyjazne Dzieciom.

- Twórzmy kolejne MIEJSCA PRZYJAZNE DZIECIOM, gdzie najmłodsi znajdą akceptację, szacunek i warunki do rozwoju swojej kreatywności. Nie muszą zostawać wielkimi malarzami, konstruktorami czy inżynierami. Niech będą WIELKIMI LUDŹMI w swojej codziennej zwykłej i niekiedy szarej rzeczywistości! - mówi Katarzyna Kubacka-Seweryn.
Realizowane przez Fundację projekty Przestrzenie Inspiracji. Kreatywne Atelier są dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Katarzyna Kubacka-Seweryn jest pedagogiem, producentką wydarzeń artystycznych. W Konińskim Domu Kultury prowadzi Akademię Filmową ,,Otwórz Oczy!’’, organizuje również spotkania w Salonie Poezji Anny Dymnej. Poza tym jest pomysłodawczynią Festiwalu Filmów NieZwykłych w Sandomierzu i Spotkań z filmem polskim w Królestwie Maroka „Otwórz oczy na polskie kino!” wspólnie z Ambasadą RP w Rabacie. Od 2008 roku jest siłą napędową i producentką warsztatów filmu animowanego Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych „Ogrody polskiej animacji”.

Gratulujemy!

REKLAMA:
Dance

Zapowiedzi

Odwiedź również