Wakacyjny luz, muzyka i taniec rządziły na Artystycznej Majówce z Konińskim Domem Kultury 25 maja. Przy fontannie w centrum miasta stanęła scena, na której swój talent i pasję zaprezentowali młodzi artyści uczestniczący w zajęciach w Konińskim Domu Kultury.


W zajęciach tanecznych, wokalnych i plastycznych w Konińskim Domu Kultury uczestniczy pół tysiąca dzieci i młodzieży. Majówka z KDK była podsumowaniem mijającego sezonu artystycznego. Na scenie zaprezentowali się tancerze z zespołów FUKS (instruktor Jacek Szczepankiewicz), FROM THE TOP (Sylwia Piotrowska, Kamil Bukaty), BODY AND SOUL (Grzegorz Ambroziak), SPACE (Klaudia Dutkiewicz), CODA (Marta Konopacka). Zaśpiewały młode artystki z Wokalnego KA-DE-KA pracujące pod czujnym okiem i uchem Anny Ciesielskiej, która również poprowadziła imprezę. Wokalistki wspomagał zespół Bum Rurki w składzie: Laura Bączkiewicz, Hanna Konstanciak, Lena Bugaj i Klaudia Fordońska. Mijający rok artystyczny był dla wszystkich pełen wytężonej pracy, a umiejętności i talent uczestników kadekowskich zajęć były doceniane na wielu festiwalach i konkursach. 
Na Artystyczną Majówkę zaprosiliśmy mieszkańców Konina z dziećmi. Oprócz oglądania występów artystycznych najmłodsi mogli poszaleć na dmuchańcach, skosztować słodkości i wspaniale się bawić.

REKLAMA:
Dance

Zapowiedzi

Odwiedź również