Mnóstwo życzeń, uśmiechów, sztuki, muzyki, filmu, nagród, niespodzianek… można jeszcze długo wymieniać. Po prostu Dzień Kobiet w Konińskim Domu Kultury!


W Strefie K otworzyliśmy wystawę zatytułowaną ,,Kobiety’’. To obrazy autorstwa młodych plastyków uczestniczących w zajęciach Atelier KreDKa pod okiem instruktorki Katarzyny Mijakowskiej. Zaprezentowali prace inspirowaną fotografiami i wyobraźnią.

- Jest to dla mnie niezwykle wzruszający moment, że mogę otworzyć tę wystawę i przedstawić was jako artystów – mówiła podczas wernisażu Katarzyna Mijakowska. - Uczycie się w Atelier KreDKa od wielu lat, stawialiście tu swoje pierwsze kreski, a teraz tworzycie takie prace, że osoby, które je widzą, nie wierzą, że autorami są dzieci, właściwie już młodzież. W waszych pracach widać już indywidualny styl, pierwiastek waszego serca, duszy, talentu.

W holu KDK dla Pań i towarzyszących i Panów zagrali muzycy Ireneusz Ryś i Mirosław Grzanka. Było nastrojowo, wzruszająco, ale też radośnie i do tańca.

Kino Centrum zaprosiło natomiast na filmy o kobietach. Tego dnia wyświetlane były filmy ,,Lady M.’’, ,,Kobieta sukcesu’’ i ,,Kobiety mafii’’. Na premierowym pokazie ,,Kobiety sukcesu’’ nie zabrakło niespodzianek i nagród. Na scenie zaprezentowała się trenerka personalna i instruktorka pole dance Joanna Położyńska z Klubu Persona Sport. A potem Kuba Przerwa z Kina Centrum tradycyjnie miał dla widzów mnóstwo upominków.

Dziękujemy sponsorom:

Supermarket Piotr i Paweł, Cosinus – bezpłatne licea i szkoły policealne dla dorosłych, Decor Konin, Persona Sport, Restauracja Tutti Santi, Salon fryzjerski Szalone Nożyczki, Turbo Rutecki, Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image, sklep z bielizną Laguna, Studio Urody Nikoli Graczyk.

REKLAMA:

Zapowiedzi

Odwiedź również