Miś Paddington był bohaterem ostatnich warsztatów filmowych realizowanych w KDK w ramach akcji ,,Dzieciaki w Centrum”. W zajęciach udział wzięli rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty oraz trzydziestka młodych miłośników kina charakteryzująca się równie nienagannymi manierami.

Warsztaty filmowe z Paddingtonem poprowadziły ,,bardzo dobrze wychowane” trenerki: Elżbieta Gierasimow-Zakowany, Klaudia Dutkiewicz oraz Marta Konopacka.  
Dzieciaki poznały techniki pracy na planie, w tym pracę aktorów i scenografów. Wzięły udział w  zajęciach plastycznych, ruchowych i recytatorskich.
- Film, który oglądają dzieci jest także punktem wyjścia do rozmów o panujących w naszym świecie zasadach, prawach czy obowiązkach. Na podstawie historii Paddingtona poruszyliśmy temat praw dziecka ale także i ich obowiązków – mówią trenerzy. 

,,Dzieciaki w Centrum’’ to ulubiona akcja miłośników filmów i dobrej zabawy z Konina. Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt wspólnie z Europa Cinemas.
Na kolejną odsłonę akcji zapraszamy w niedzielę 25 marca. Tym razem młodzi artyści zajmą się tematyką świąt Wielkanocnych. Będzie kolorowo i wesoło.
Na warsztaty w Niedzielę Palmową zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy na zajęcia ruszą w poniedziałek 19 marca.
Zgłoszenia przyjmuje dział impresaryjny KDK (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). 

REKLAMA:
Salon marzec

Zapowiedzi

Odwiedź również