Tabletki z… cukru pudru, pielęgniarki i pan ordynator, zaproszenia na konsultacje medycyny estetycznej czy roczny karnet do klubu fitness oraz hol przemieniony w Izbę Przyjęć. Taka była premiera filmu ,,Botoks’’ Patryka Vegi w Konińskim Domu Kultury.

Widzów Kina Centrum witały pielęgniarki, które roznosiły leki potrzebującym. Informacja zmieniła się w Dyżurkę, Impresariat w Izbę Przyjęć, a toalety w… Punkty Poboru Materiału do Badań. Do sali widowiskowej KDK prowadziły dwa wejścia przez Detoks i Botoks – w zależności kto czego potrzebował.

Przed projekcją filmu dla publiczności przygotowaliśmy mnóstwo nagród, które rozdzielał ordynator z siostrą przełożoną. Można było wygrać roczny karnet do nowego klubu Glamour SPORT Fitness dla kobiet. W konkursie wystartowały trzy panie. Ich zadaniem było prawidłowo odpowiedzieć na pytania zadawane przez instruktorkę Annę Komorowską (pierwszą damę polskiego fitnessu) oraz wyzwanie sportowe, czyli jak najdłuższe odbijanie piłeczki rakietką do ping ponga.

Wśród innych nagród były konsultacje medycyny estetycznej, słodkie upominki od sklepu Piotr i Paweł, kosz z cydrem od VIN-KON, kosmetyki od Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image, vouchery od sklepu Laguna – Bielizna Damska i Męska, zabieg pielęgnacyjny odmładzający włosy od Salonu Szalone Nożyczki w Koninie, a także samochód na weekend od Toyota Auto Kamiński.

A potem był film ,,Botoks’’ Patryka Vegi. Sala widowiskowa KDK była pełna. Wrażenia: mocne kino, bez taryfy ulgowej z potężną dawką emocji i gwiazdorską obsadą. Film w Kinie CENTRUM gramy do 19 października. 

REKLAMA:
Kler
Krecisz mnie

Zapowiedzi

Odwiedź również