Sukces tancerek formacji FUKS JUNIORS TEAM z Konińskiego Domu Kultury na XXIII Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle 2016 IDO w Twardogórze.

Mistrzostwa odbyły się 19 listopada 2016 roku. Zespół FUKS JUNIORS TEAM pod kierownictwem instruktora Jacka Szczepankiewicza zaprezentował się znakomicie. W kategorii tanecznej modern 12-15 lat debiutowała mała grupa FUKS JUNIORS TEAM w składzie: Katarzyna Kałużyńska, Martyna Kubicka, Maja Grześkowiak, Magdalena Witkowska, Laura Kwaśniewska, Julia Kwaśniewska i Julia Ciesielska. Tancerki zdobyły II miejsce!

Jeśli chodzi o solistki startujące w kategorii modern 12-15 lat to: Katarzyna Kałużyńska sklasyfikowana została na 15 miejscu, a do półfinału awansowały Paulina Ławniczak i Margarita Szczepankiewicz. Na tym etapie Paulina zakończyła zmagania na 11 miejscu, a Margarita zajęła bardzo dobre 6 miejsce.

Na najniższym stopniu podium stanął duet modern 12-15 lat: Paulina Ławniczak i Klaudia Olejniczak.

- W tym roku impreza była rekordowo duża. Na Mistrzostwach startowały reprezentacje z Polski, ale też Białorusi, Bułgarii, Czech, Litwy i Rosji – mówi instruktor Jacek Szczepankiewicz. – Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, mimo to uczestniczki FUKS JUNIORS TEAM sprawiły miłą niespodziankę.